Vážení přátelé, milí bratři a sestry,

vítáme vás na české stránce slovenského partnerského webu http://jezis-kristus-varovanie.net s překlady poselství, která přijímal poslední prorok – irská katolická vizionářka, Marie Božího milosrdenství, od listopadu 2010 do května 2015. Tato poselství jsou poskytnuta lidstvu, aby je připravila na nadcházející slavný příchod Ježíše Krista a pomohla lidem projít událostmi popsanými v Knize Zjevení sv. Jana.

Naším úkolem není tato poselství vysvětlovat ani obhajovat, ale lidem je pouze nabídnout a modlit se.

V nabídce KE STAŽENÍ jsme vám připravili poselství našeho Pána v sešitech, abyste si je mohli stáhnout a číst bez připojení k internetu, a případně si je vytisknout. Každý sešit, kromě posledního, obsahuje přibližně šedesát poselství a odpovídá dvouměsíčnímu intervalu. Připravili jsme vám také i celou Knihu Pravdy ve formátu doc, která obsahuje všechna až dosud zveřejněná poselství.

Poselství našeho Pána lidstvu neskončila dočasným uzavřením irské webové stránky. Jak nám náš Pán slíbil, budou pokračovat až do jeho příchodu. V poselství č.1332 nám bylo sděleno, že je zatím budeme dostávat prostřednictvím Zbytku.

Blaze tomu, kdo se v důvěře dočká tisíce tříset třiceti pěti dní [Daniel 12, 12].

 

Nejnovější poselství Marie Božího milosrdenství

 

MODLITBY

KE STAŽENÍ – DOWNLOAD


Aby se vám poselství v sešitech zobrazila správně, je třeba, abyste měli nainstalovaný Adobe Acrobat Reader. Pokud jej nemáte, využijte prosím k jeho stažení tento odkaz: Acrobat download. Pro přehrávání videosouborů doporučujeme VLC Media Player.