Vážení přátelé, milí bratři a sestry,


     vítáme vás na české stránce slovenského partnerského webu http://jezis-kristus-varovanie.net s překlady poselství, která přijímal poslední prorok – irská katolická vizionářka, Marie Božího milosrdenství, od listopadu 2010 do května 2015. Tato poselství jsou poskytnuta lidstvu, aby je připravila na nadcházející slavný příchod Ježíše Krista a pomohla lidem projít událostmi popsanými v Knize Zjevení sv. Jana.

Naším úkolem není tato poselství vysvětlovat ani obhajovat, ale lidem je pouze nabídnout a modlit se.

Poselství našeho Pána lidstvu neskončila dočasným uzavřením irské webové stránky. Jak nám náš Pán slíbil, budou pokračovat až do jeho příchodu. V poselství č.1332 nám bylo sděleno, že je zatím budeme dostávat prostřednictvím Zbytku.

Blaze tomu, kdo se v důvěře dočká tisíce tříset třiceti pěti dní [Daniel 12, 12].


  

15. května 2019

Milí čtenáři,

na stránce http://cz.elgido.com si nyní s výhodou můžete koupit celý komplet Knih Pravdy včetně Knihy modliteb za 1599 Kč. Doprava stojí 132 Kč. Pokud byste si objednávali jednotlivé díly zvlášť, museli byste pokaždé zaplatit 132 Kč za poštovné. Myslete také na to, že v budoucnosti internet asi nebude fungovat podle pravidel, na které jsme byli dosud zvyklí a že se může stát, že si Knihy Pravdy nebudete moci tak snadno opatřit jako dosud.

 

Nejnovější poselství Marie Božího milosrdenství

 

MODLITBY

KE STAŽENÍ – DOWNLOAD

Aby se vám poselství v souborech PDF zobrazila správně, je třeba, abyste měli nainstalovaný Adobe Acrobat Reader. Pokud jej nemáte, využijte prosím k jeho stažení tento odkaz: Acrobat download. Pro přehrávání videosouborů doporučujeme VLC Media Player.