Milí návštěvníci této stránky,v současné době se náš malý tým skládá z překladatele, korektora přesnosti a stylu překladů a korektora gramatiky. Proto je tato stránka skromná a nechce nabízet nic víc, než překlady poselství Varování, která sděluje Nejsvětější Trojice a Blahoslavená Panna Maria prorokyni Marii Božího milosrdenství, do českého jazyka a jejich včasnou aktualizaci podle originálů, které byly zveřejňovány na serveru www.thewarningsecondcoming.com.

Nejsme profesionální překladatelé, ani lingvisté. Připravit překlad z hovorové britské angličtiny s prvky nářečí, mající často složitá souvětí, která běžná čeština už nepoužívá, je poměrně náročné na čas. Přesto se snažíme uveřejnit překlady poselství ještě týž den, co se objeví na mateřské stránce, nebo nejpozději následující den.

Proto je někdy třeba překlad dodatečně upravit, pokud jde o přesnost vyjádření, nebo vhodný styl. Tyto změny provádí náš korektor v prvních dnech po zveřejnění. Proto prosíme všechny čtenáře, aby poselství, zveřejněná v nabídce Nejnovější poselství považovali za PROZATÍMNÍ a netiskli si je, dokud nebudou zařazena do rozklikávacího obsahu.

Nakonec se poselství řadí do sešitů, které se posléze, ještě před nabídnutím ke stažení, předkládají k odborné jazykové korektuře.

admin Jan

zpět